طراحی سایت

 
 
امروزه تمامی کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به محیطی دارند تا به طور 24 ساعته و بی وقفه کسب و کارشان را در معرض دید عموم قرار دهد . گسترش روز افزون اینترنت در جوامع مختلف بشری روش های کسب و کار را وارد فاز جدید ی کرده است به نحوی که امروز کمتر کسب و کاری بدون بهره گیری از فضای ایجاد شده در اینترنت می تواند به حیات پایدار خود ادامه دهد . یکی از روش هایی که امروزه کسب و کارهای مختلف از آن در جهت به دست آوردن سود و منفعت بیشتر بهره می برند استفاده از پلتفرم های موجود در فضای مجازی است مانند اینستاگرام و تلگرام و .. . از مزایای استفاده از این پلتفرم ها فراگیر بودنشان است به نحوی که با استفاده از این پلتفرم ها شما می توانید محصولات و خدمات خود را با سایر افرادی که در این پلتفرم ها عضو هستند به اشتراک بگذارید. از معایب آنها نیز به غیر قابل تغییر بودن پلتفرم بر حسب نیاز کسب و کار های مختلف می توان اشاره کرد(مثلا نمی شود این پلتفرم ها را با برنامه نویسی شخصی سازی کرد و باید منتظر بود تا صاحبان این پلتفرم ها آپدیت جدیدی را عرضه کنند که آن هم در 99 درصد مواقع نیاز کسب وکار شما را در نظر نمی گیرد).
روش دیگر معرفی محصولات و خدمات در فضای مجازی استفاده از اپلیکیشن ها و یا وب سایت های شخصی است که به شما این امکان را می دهد بنا به نیاز کسب وکارتان آنها را سازمان دهی کنید مثلا یک وب سایت فروشگاهی را اندازی کنید . همانگونه که اشاره شد ازمهمترین مزایای این پلتفرم های شخصی می توان به قابل سفارشی بودن آنها اشاره کرد به نحوی که شما می توانید کوچکترین جزییات طراحی و داده ای را بنا بر نیاز کسب و کار خود طراحی کرده و یا تغییر دهید .
ما در بخش طراحی سایت نگین افزار پویا بر این باوریم که یک وب سایت پویا و یا حتی یک وب سایت خیلی ساده می تواند کسب وکار شما را در جهت رشد هر چه بهتر یاری رساند . از این رو آماده ایم تا دانش برنامه نویسی خود را با ذکاوت شما در کسب و کار گره بزنیم تا کسب و کار شما عزیزان را در جهت رشد روز افزون و کسترش حوزه فعالیت رهنمون سازیم .
 

چگونه یک وب سایت داشته باشم ؟

 

استفاده از سایت های آماده :

استفاده از وب سایت های آماده که در قسمت سایت های آماده قرار داده شده است و شما با کلیک روی آنها می توانید سایت ها را به صورت لایو مشاهده کنید . و بعد از انتخاب سایت دلخواه با ما تماس بگیرید . مابقی مراحل خیلی ساده ست .
 
سایت های سفارشی :
شما می توانید طرح سایت مورد نظر خود را از میان طرح های موجود در قسمت سایت های سفارشی انتخاب کنید و ما در اسرع وقت سایت مورد نظر را برای شما راه اندازی می کنیم .
توجه :اگر طرحی را برای وب سایت خود در نظر دارید که در میان طرح های سفارشی ما نیست می توانید آن طرح را برای ما بفرستید و سایت خود را آماده تحویل بگیرید .
در ضمن امکان تغییر برای سایت های آماده نیز وجود دارد .
 
 

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت :

  1. تماس با بخش طراحی سایت شرکت نگین افزار 02147619000
  2. مشاوره در مورد طرح کلی وب سایت شما بر حسب نیاز کسب و کارتان
  3. تعیین جلسه حضوری یا اینترنتی و یا تلفنی جهت بررسی نیازهای کسب و کار شما
  4. تعیین طرح ظاهری سایت (از میان طرح های آماده در سایت یا هر طرحی که شما ارائه دهید)
  5. عقد قرارداد و تعیین مدت زمان اجرا
  6. تحویل وب سایت + پشتیبانی

سایت های سفارشی