• 021-44158264

. نگین افزار پویا مأموریت خود را با عنایت ویژه ایزد منان از سال 1382 و با اتکا بر توانمندی‌های تخصصی مدیران و کارشناسان مجرب در حوزه فنآوری اطلاعات و با هدف ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم‌های مدیریت اطلاعات مورد نیاز بازار آغاز نمود. خوشبختانه به دلیل وجود گزینش نیروی انسانی کارآمد وحرفه ای از یك سو و انتخاب الگوهای مدیریتی مطلوب از سوی دیگر در کنار بازارسنجی مناسب توانسته‌ایم با بکارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا به موفقیت‌های چشمگیری در تولید محصولات تخصصی کاربردی و جذب مشتریان اصناف مختلف در سطح کشور و دربرخی موارد خارج از کشور دست یابیم.

انواع سامانه‌های مورد نیاز حوزه سلامت و درمان به تفکیک تمامی ذی‌النفع‌های این حوزه (مراکز درمانی، سازمان‌های بیمه‌گر، بیمه‌شدگان و .. ) توسط شرکت تولید شده است. شایان ذکر است پروژه‌های ملی نیز در این خصوص توسط شرکت پیاده سازی شده است. ازجمله محصولات این حوزه؛ سامانه کارت هوشمند سلامت، انواع سامانه‌های مدیریت تخصصی مراکز درمانی (دندانپزشکی، پزشکی، چشم پزشکی، آزمایشگاه، داروخانه، رادیولوژی، فیزیوتراپی و ...) می باشد.

با وجود نرم افزارهای بسیار زیادی که توسط شرکت‌های همکار تولید گردیده است تلاش شده است محصول از نظر تکنولوژی، قابلیت‌ها و چگونگی بهر‌ه‌برداری در شرایط بسیار متفاوتی باشد که مشتریان این نوع محصولات بتوانند پاسخ بسیاری از نیازهای خود را که تاکنون توسط هیچکدام از محصولات موجود تأمین نمی شد را بیابند.

شرکت علاوه بر تولید سامانه‌های عمومی، توانایی تولید سامانه‌های سفارشی برای مشتریان را نیز دارد. در این راستا تعدادی سامانه سفارشی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک پیاده سازی شده است.